Tallinn Rocca al Mare Lions klubi alustab heategevusprojektiga

Kolmapäeval, 15.05.2013 annavad Tallinna Rocca al Mare Lions klubi president Taavo Randna ja Haabersti linnaosavanem Marek Jürgenson üle Haabersti Meelespea ja Vikerkaare lasteaedadele üle esimesed lõvikujulised kriiditahvlid, mis on esimeseks sammuks suuremale projektile, eesmärgiga varustada kõik Haabersti lasteaedade rühmad toredate tahvlitega.


Antud projektiga soovib Rocca al Mare Lions klubi toetada lapsi nende olulises kasvueas ning võimaldada eneseteostust ning arengut läbi käelise joonistus- ja kirjutustegevuse. Lisaks, kriiditahvlid on olulised ka keskkonnasäästlikkuse seisukohast, kuna aitavad vältida suuremat paberikulu. Senine kogemus on näidanud, et lapsed võtavad sellised lihtsad, kuid vajalikud abivahendid hästi vastu, lisaks on tahvlid kujundatud toreda lõvi kujuga, mis seostub ka lionismi sümboolikaga. Kriiditahvlite kujundus on tehtud klubi liikme Martin Kumari poolt ning tahvlid valmivad tema ettevõttes Radis OÜ.

Esimeses etapis antakse üle kriiditahvlid Meelespea ja Vikerkaare lasteaedadele, ja edaspidi on eesmärgiks varustada nendega kõik Haabersti lasteaedade rühmad, mida on kokku umbes 100.

Kõik kes soovivad antud projekti toetada, palume teha annetuse MTÜ Tallinn Rocca al Mare Lions Klubiarveldusarvele nr 221050037527 (Swedbank), märkides selgitusse kriiditahvlite annetus.

LC Tallinn Rocca Al Mare klubi loodi 2010. aasta kevadel. Klubi liikmed on aktiivsed ja teotahtelised Haabersti elanikud, kes tahavad anda oma panuse meie elukeskkonna parandamisse ja aidata abivajajaid meie ümber. Klubi on koos Tallinna linna ja linnaosavalitusega algatanud idee teha Kakumäel, Õismäe rabasse terviserada. Senise tegevusaja jooksul on koristatud Kakumäe randa, Õismäe raba, kogutud heategevuslikke annetusi Tabasalu jõululaadal ja Lions Heateo Festivalil. Kahel aastal on korraldatud Haabersti linnaosa koolilastele rulluisupäev, kus uisutamist saavad proovida ka need, kel endal varustus puudub.

 

Lisainfo: www.lions.ee, www.lionsrocca.ee