Tallinn Rocca al Mare Lions Klubi abistab Haabersti peresid laste talverõivastega

Tallinn Rocca al Mare Lions Klubi korraldas üleriigilise Heateopäeva raames Haabersti linnaosa lastele Tallinna Loomaaia külastuse, mille käigus kogusime tagasisidet ka meie kodupiirkonna perede suuremate murede ja vajakajäämiste kohta.

Sellest on välja kasvanud selle sügise üks heategevusprojektidest koostöös Tallinna Haabersti linnaosa sotsiaalhoolekande osakonnaga, mille eesmärgiks on abistada Haabersti linnaosa 10-t kõige rohkem abivajavat perekonda.

Nimekiri nendele peredele vajaminevatest asjadest on päris pikk, alates rõivastest ja lõpetades tehnika ning mööbliga. Kuid kõige pakiliseks küsimuseks on laste talveriided ja jalatsid.

Vaja oleks järgmisi talveriideid ja jalatseid:

Tüdrukutele talveriideid järgmistele pikkustele: 86, 110, 130 ja 152 Tüdrukutele jalanõusid nr: 24, 33, 39 Poistele talveriideid pikkustele: 110, 122, 140, 145 Poistele jalanõusid nr: 26, 29, 33, 34, 35, 38 ja veel üks 15. aastane poiss, kelle jala nr on 45 ja hästi laia liistuga. Kellel on eelpool toodud nimekirjast kasutatud, puhtaid ja korralikke jalatseid ning rõivaid, mida sooviksite ära anda, abistamaks neid peresid, siis palume meile teada anda.

Antud ettevõtmist on ka võimalik rahaliselt toetada: MTÜ Tallinn Rocca al Mare Lions Klubi, konto nr 221050037527, selgitusse - laste talveriided.

LC Tallinn Rocca Al Mare klubi loodi 2010. aasta kevadel. Klubi liikmed on aktiivsed ja teotahtelised Haabersti elanikud, kes tahavad anda oma panuse meie elukeskkonna parandamisse ja aidata abivajajaid meie ümber. Klubi pikemaajaliseks eesmärgiks on terviseraja ehitus Kakumäel, Õismäe rabasse, ning senise tegevusaja jooksul on koristatud Kakumäe randa, Õismäe raba, kogutud heategevuslikke annetusi Tabasalu jõululaadal ja Lions Heateo Festivalil.

 

Kontakt: Aivar Villemson, LC Tallinn Rocca al Mare, president, GSM: 50 33 902, E-mail See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.: www.lions.ee, www.lionsrocca.ee